24 Eylül 2013

Turkcell İnternet Ücreti!

Operatör değişikliğiyle birlikte 21.09.2013 tarihinde Turkcell faturalı hatta geçiş yaptım. Ancak bu tarihte yeni sim kartımı telefona takar takmaz mesajlar gelmeye başladı. İlk gelen mesaj internet kullanımınız 50 kb geçtiği için 5 tl ile ücretlendirilmiştir. daha sonra 500 mb yazıp mesaj gönderilmiştir. Bu dönemde hiç bir internet kullanımı yapılmamıştır.

444 0 532 aranmıştır buradaki bayan arkadaş ismi P**, konuyla ilgili hiç bir şekilde yardımcı olmamıştır. İade edemeyiz deyip kestirip atmıştır. Akıllı bir telefona sahip olduğunuz için telefonu açar açmaz bu şekilde olmuştur dedi.

Yani anlayacağınız Turkcell, akıllı telefonu olan herkesten ayak bastı parası almaktadır. İadesini istiyoruz.

Hayri 26 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Ekim 2013

    Müşterimizi 03.10.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Hayri 30 Eylül 2013

    Herhangi bir dönüş yapılmamıştır.

  • Turkcell Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön