Turkcell İnternet Problemi Çözülmedi!

Kübra D. |

Mayıs ayından itibaren başlayan internet problemimi defalarca kez Turkcell'e bildirdim her seferinde problem ile ilgili gerekli işlemlerin yapılacağını ve benim bir konuyla ilgili bilgilendirileceğimi söyleyip ertelediler, hatta bir süre önce problem çözülmüş deyip ilgilenmediler konuyla ki ne bana bu konuda bilgi geldi ne de problemim çözüldü. 9 ay geçmesine rağmen hala internet problemi çekiyorum, 2 hattım var ve ben her ay hiçte hafife alınmayacak kadar fatura ödüyorum. Bu konuyla ilgili mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Şubat
  11:42

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 28 Ocak
  14:20

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.