27 Nisan 2013

Turkcell İnternet Paketine Rağmen Gelen Kullanım!

Dünkü facebook paketine rağmen kullanımınız 2mb yi geçmiş 15 tl internet kullanımı olmuş. Facebook dışında girilebilme ihtimalim olan tek yer turkcell in en altta sosyal paketin linkidir ki onu da saniyeler içinde kapattım ve sadece 3 kere oldu. Zaten bi paketim var turkcell neden her defasında bana altta kendi linkini gösteriyor kardeş istemiyorum anlamıyor mu?

Ayrıca o kadar müşteri memnuniyeti derler memnuniyet bunun neresinde?2012 de 20 liralık faturaya sırasıyla 80 70 60 lira verdim bu internet yüzünden yetmedi mi?Tüm güncelleştirmeler kapalı m. facebooktan giriyorum. Sıkıldım şikayet yazıp para iadesi almaktan Turkcell sıkılmadı . Paramın iade edilmesini istiyorum!

Hanife 54 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Facebook'ta yer alan ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanım, müşterimizin internet paketi varsa paketinden yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Facebook paketine dahil olmayan ücretli icerikler (ornek: youtube videolari) ve telefonunuza uygun facebook uygulamaları ile ilgili detayli bilgi icin http://trcll.im/TU5H0 linkine ucretsiz tiklayabilirsiniz. Facebook ücretlendirme nedenleri aşağıdaki şekilde olabilmektedir. - Kullanılan cihaz smartphone (iPhone, Android vb) ise, arka planda çalışan uygulamalar/güncellemeler internet kullanımı yapabilir . - Nokia cihazlarda bulunan Opera mini tarayıcısı üzerinden yapılan bağlantılar pakete dahil olmayıp ayrıca ücretlendirilir. - Facebook sayfası dışındaki uygulama marketlerinden indirilmiş olan (Nokia OVI gibi) Facebook uygulamalarından bağlanıldığında ücretlendirme olabilmektedir . -Arama motorlarından (Google, Turkcell-im vb) Facebook aratılıp bağlanıldığında Facebook’a tıklayana kadar başka bir sitede veri alışverişi olması nedeniyle ücretlendirme olabilir. - https://facebook.com şeklinde güvenli bağlantı yapıldığında ücretlendirme olabilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön