05 Nisan 2013

Turkcell İnternet Paketimin Zamanında Yenilenmemesi!

04. 04. 2013 tarihinde yenilenmesi gereken internet paketim zamanında yenilenmemiş , kendi başvurum üzerine 05. 04. 2013 tarihinde işlemler Turkcell müşteri hizmetleri tarafından gayet yavaş bir şekilde yenilenmiştir.

535 204 **** numaralı hat ile aramış olduğum müşteri hizmetleri ile görüşmem 16 dakika 21 saniye sürmüş bu süre zarfında benden ücret alınmış fakat sistemlerinin açılmaması gibi bir basit mazeretten dolayı işlem gayet yavaş yapılmış ve mağdur olduğum müşteri temsilcisine bildirilmiştir.

Zamanında yenilenmeyip internet hızımın düşürülmesinden ve gereksiz yere basit mazeretler sunularak hatta bekletildiğim ve ücret ödemek zorunda kaldığımdan TURKCELL den şikayetçiyim.

İsmail 34 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön