04 Şubat 2014

Turkcell İnternet Paketimi Kullandırmıyor.

11/02/14'te bitecek ve bir daha yenilenmeyecek olan 2 GB sınırsız paketimi bana kullandırtmak yerine sistem, 4 GB'lık, 28/02/14'te bitecek Turbo pakete öncelik veriyor!
MH'nin açıklaması:"Bu sistemsel bir durum, teknik olarak daha güçlü olduğu için önceliği 4'lük hatta veriyor. Bir değişiklik/iade yapamıyoruz".

Her 2 pakette kullanılmaya devam edilseydi doğru bir cevap; ancak sistemin paketlerden bir tanesinin bir daha yenilenip yenilenmeyeceğini de kontrol ederek (ki bunu zaten o sistemi tanımlayanlar belirliyor) kullanılacak olan paketi belirlemesi gerekir. Aksi taktirde, hakkım olan ve parasını ödediğim bir paketi bilinçli olarak kullandırmıyor olurlar. 2 GB kalan datanın kullanımı için çözüm.

Fehmi 36 Okunma

Cevaplar

 • Fehmi05 Şubat 2014

  Telefonda görüştüğüm bayana "özellikle" bu tarz hiçbir bilgi içermeyen ve sanki olayı çözüme kavuşturmuşlar izlenimi veren "standart" ve/veya "otomatize" mesaj göndermemelerini rica etmiştim; ama, olay yine tek yönlü bilgi akışı şeklinde olmuş!!!

 • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

  Müşterimiz ile 05.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize İnternet Paketleri ve Kullanımları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fehmi04 Şubat 2014

  Zaten MH (Müşteri Hizmetleri) ile görüştüğümü ifade etmiştim. Gayet jenerik ve çözüme yönelik hiçbir bilgi içermeyen bir dönüş!!

 • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön