19 Ağustos 2014

Turkcell İnternet Paketimi Kullandığımı İddia Ediyor.

40 tl engelli tarifesi kullanmaktayım 9 ağustos 2014 tarihinde yenilenmesi gereken tarifemde 2gb internet yüklenmediği halde Turkcell'den araştırdığımda aynı günde 2gb ınt. bitirdiğim görülüyormuş. Yüklense bile 2 gb 1 günde bitirmem mümkün değil. İnt. paketimim hattıma yüklenip bu durumun düzeltilmesi gereği konusunda gerekenin yapılması istiyorum.

Erdal E. 1.446 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi20 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 20.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet kullanımları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön