23 Mart 2013

Turkcell İnternet Paketim İptal Oldu Ama Faturaya Yansıdı!

28 Şubat tarihinde TURKCELL den indirimli 250Mb internet paketiniz sona ermiştir. Yeni Fiyatı ile ücretlendirileceksiniz. İptal etmek İstiyorsanız İPTAL yazıp gönderiniz diye bir mesaj gelmiştir. Bende İPTAL başvurusunu yaptım. Turkcell den iptaliniz yapılmıştır diye bir msj. 'da geldi
Sanki böyle bir mesaj gelmemiş gibi, bu ay ki güncel faturama 14. 00 TL yansıtılmış. . .

532 yi arayıp oradaki yetkili faturanız 25 inde kesildiği için faturanıza yansıtılmış diyor. 28 inde internet paketi biterse 25 inde niye interneti iptal ettireyim?? Bana iptal ettirebilirsiniz diyecekseniz, iptalini yapacaksınız arkasında da 14 TL faturama yansıtacaksınız. 14 TL sinde değilim ama saf yerine koymayacaksınız insanı.

Serhat 11 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden inceleme sağlanmış ve sonucu hakkında 23.03.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Hatta bulunan internet paketi tanımlaması ve ücretlendirmesi ile ilgili bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön