01 Şubat 2014

Turkcell İnternet Paketim Bilgim Dışın Kullanılmış.

Kontrat süresinin bitimine 5 ay kala sabrımı taşıran son damla; Ocak ayı faturamın 247 TL gelmesi ve her ayın 25'inde güncellenen 600 mb paketimin bugün itibariyle 40 mb olarak kaldığını görmüş olmamdır. 6 gün içerisinde interneti kullanmadığım zamanlarda hücresel veri bildirimimi elle kapatmama rağmen internet paketimin yasal olmayan bir şekilde kullanıldığını düşünüyorum. Video, müzik, film izlenilmediğinin altını çiziyorum. Sosyal medya gibi; whatsapp, facebook, twitter, ınstagram vb.için ınternet girişinde bu tutarın haksız bir şekilde bende tahsil edilemeyeceğinin belirtmek isterim. Konu ile ilgili tarafıma acilen geri dönüşün sağlanmasını rica ederim.

Duygu 27 Okunma

Cevaplar

 • Duygu 08 Şubat 2014

  Şikayeti yaptığım zamandan bu yana tam 1 hafta geçmesine rağmen en fazla iki kere aranıldığı söyleniyor,cevapsız kaldıktan sonra başka bir yola başvurulmuyor mu,konu ile ilgili bana ne zaman dönülecektir,merakla bekliyorum...

 • Duygu 01 Şubat 2014

  Tekrar ararlarsa şayet telefonumun şuan yanımda olduğunu belirtmek isterim ki bu şikayeti yazmadan önce müşteri hizmetlerini aradığımı da belirtirim...

 • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2014

  Müşterimizi 01.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön