24 Mart 2016

Turkcell İnternet Paketi ve Müşteri Hizmetleri!

10.03.2016 tarihinde Turkcell yeni faturalı hat aldım paketimde 3 GB internet vardı ancak 13 gün geçmesine rağmen 500 MB internetim kaldı, bu konu hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradığımda ise " internet kullanmasını bilmeyen daha önce akıllı telefon sahibi olmamış saf insan muamelesi " gördüm.

Hem internetim bitti hem de sebebini öğrenemedim. Turkcell' li olduğum ilk ay böyle muamele görmem beni hattı aldığıma pişman etti ve etrafımda ki insanlara da tavsiye etmeyeceğim.

Hayriye 148 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2016

    Müşterimiz ile 26.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Kullanımları hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön