09 Haziran 2015

Turkcell İnternet Paketi Sorunu!

Gerçekten inanılmaz her ay 50 TL'lik faturamı gününü geçirmeden ödeyen bir Turkcell müşterisiyim. Geçtiğimiz Pazar gecesi (07.06.2015) saat 01:00 civarında ilk kez internet paketim bitti. Acilen internet gerektiğinden aklıma gelen ilk kelimeyi (ekstra) yazarak 2222'ye gönderdim.

Normalde herhangi bir paket almak istediğimizde "Onaylıyorsanız evet yazarak cevaplayın" şeklinde SMS gelirdi ama bu kez onayıma sunulmadan hiç bilmediğim "kim aramış ekstra" aboneliği hattıma tanımlanmış. Anında "iptal ekstra" yazarak 2222'ye gönderdim. Gelen cevap: "07.07.2015'e kadar yararlanmaya devam edebilirsiniz". Aradım, mail attım ama yok. Hiç kullanmadığım halde faturama yansıyacakmış.

Gamze 384 Okunma

Cevaplar

  • Gamze02 Ağustos 2015

    Sorunumu hiçbir şekilde çözemeden mi yardımcı oldunuz? Milleti bu süslü kalıp cümlelerle kandırmayın, komik oluyor! Turkcell=soyguncu

  • Turkcell Temsilcisi10 Haziran 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.05.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön