28 Aralık 2015

Turkcell İnternet Paketi Olduğu Halde Hattımdan TL Kesilmesi!

İnternet paketim olduğu halde internet kullanımım sonucu hattımdan TL kesilmiştir. İnternet kullanım detaylarımı incelediğimde bu işlemden sonraki internet kullanımı paketimden düşmüş fakat bir önceki kullanımım ücretli olmuştur.

Vedat 238 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Ocak 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 22.12.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vedat28 Aralık 2015

    Müşteri Hizmetleri konunun incelendiğini söyleyip tarafıma geri dönüş yaptı. Açıklama olarak ise benim aynı anda birden fazla uygulama açtığımdan dolayı internet paketim yerine TL hesabımda kesinti olduğunu belirtiler. Bu açıklama tatmin edici ve mantık çerçevesinde olmadığından konuyu buraya taşıma gereği duydum.

  • Turkcell Temsilcisi28 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön