Turkcell İnternet Paketi Masal Oldu!

Vahap İ. |

Turkcell'den gelen "size özel sınırsız internet fırsatı! Ayda sadece 9.90 TL'ye sınırsız internet ve çok avantajlı konuşma paketleri için Turkcell'e gelin" mesajı üzerine Historia Avm Tim'e uğradım. Verilen bilgide faturalı tarifelerden birine geçmem durumunda geçiş tamamlandıktan sonra internet paketimi de ayrıca tanımlatmam gerekiyordu.

Bu şartlar uygun olduğu için geçişimi tamamladım ve hattım açıldıktan sonra hattıma internet paketi tanımlatmak istediğimde 30 TL üzeri bir meblağdan bahsedildi çünkü mesajla gelen fırsatı kullanmam için hazırkarta (ön ödemeli) geçmem gerekiyormuş. Tim çalışanlarının eksik bilgisinin faturasının bana kesilmesi doğru mu acaba! Mağduriyetim giderilmeli...

Etiketler :

Abonelik Başvuru Personel Davranışı Personel Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  14:18

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.