24 Şubat 2014

Turkcell İnternet Paketi Kontratı Yenilenmedi!

Turkcell bilgisayardan internet paketi sözleşmem 20/02/2014 tarihinde bitti. Bu tarihten önce 3 gün önce Turkcell iletişim merkezine gittim yeniden bir yıllık sözleşme yapmak için. Onlarda kimlik fotokopimi aldılar, biz girişini yaparız dediler. Bende 21/02/2014'te vınn cihazını taktığımda yenileme yapılmadığını,kontratsız üyelik başladığına dair mesajlar gördüm. Daha sonra ne bayi ne de müşteri hizmetleri yardımcı olmadı. Bu ay bu ücreti ödemek zorunda olduğum söylendi.

Şuan kontrat imzalarsam da bu ay iki fatura birden ödemek zorundaymışım. Bayi çözüm bulmaya çalışırız,siz interneti kullanmayın dedi. İki gündür vınnı da kullanmıyoruz ama hala bir çözüm yok. Artık hattı iptal etmeyi düşünüyorum.

Ziya 98 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 24.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Kontratlı Bilgisayardan İnternet Paketleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön