20 Temmuz 2015

Turkcell İnternet Paketi İtirazı ve Müşteri Hizmetleri Davranışı.

İnternet paketim bitmeye yakın mesaj yoluyla bilgi verildi. Gelen mesajda internet paketimin bitmek üzere olduğu belirtildi. Limit aşımından sonra ekstra ücret uygulanacaktır şeklinde mesaj geldi. Bu mesaj üzerine limitim dolmadan internet hizmetimi limit aşımı olmaması için kullanmadım. Ancak kullanmadığım internet hizmeti için ekstradan ücret tahsil edildi. İnternet paketim ile ilgili doğru bilgilendirme yapılmamasından kaynaklı tahsil edilen ücretin iadesini talep ederim. Ayrıca müşteri hizmetlerine farklı zamanlarda yapmış olduğum itirazlarda birbiri ile çelişen tutarsız bilgilendirmeler yapıldı. Müşteri hizmetlerinin yanlış bilgilendirmesinin ve yanlış üslubundan şikayetçiyim.

Ömer 339 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Temmuz 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön