Turkcell İnternet Paketi Alımında Mağdur Ediyor!

Özgür B. |

Öncelikle Turkcell'e ulaşmak için yarım saatinizi ayırmanız gerekiyor, çünkü telefonu açan yok.Aylık kullanmış olduğum data hattım bittiği için satın almak için müşteri hizmetlerini aradım daha önce data hattı satın aldığım için bana en pahalı data hattını sattılar.Yani paranızla almak istediğiniz kadar data hattı paketi alamıyorsunuz çünkü bir kere satın aldınız.

Turkcell de işin kolayını bulmuş ve en pahalısını satarak 10 yıllık müşterisini bile düşünmeden tamamen cebini düşünen bir operatör olmuş.Bu yıl yaşadığım sıkıntıları 9 yıldır yaşamadım sanırım kan değişikliğine ihtiyaç var.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Erişim Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  15:19

  Müşterimiz ile 20.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Mayıs
  09:58

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.