04 Mayıs 2013

Turkcell İnternet Paketi!

10 yılı aşkın süreden beri müşterinizim son 4 aydan beri paket kalan diye bir yerden bu ay ki internet kullanımınız 0.90 kuruştur diye bir mesaj geliyor ve mesajlar ben uyurken geliyor nedense internet paketim falan yok kullanıcıda değilim faturama haksız yere yansıyan bu ücreti ödemek istemiyorum.

Halil 29 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 06.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturasına yansıyan ücret kalemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön