25 Mart 2013

Turkcell İnternet Paketi!

Mevcut internet paketim 39 TL ye 4gb, müşteri temsilcileri 40 TL 4 gb + düşük hızlı sınırsız paketi önerince geçiş yapmak için talimat verdim, Turkcell den mevcut paketimin bittiğine dair mesaj geldiğinde arayıp yeni internet paketine geçiş için talimat verdim.

Ancak az önce aldığım sms ile şoka girdim. İki paket arasındaki kullanım 2mb olduğu için 15 tl ile ücretlendirilmiş. Haksız olarak yansıtılan bu ücretin silindiğine dair yeni bir sms almazsam mevcut iki Turkcell hattımı kapatıp bu örneği tüm sosyal çevremle paylaşacağım. Turkcell gibi bir operatör bunca yıllık müşterisine bunu neden yapar? Yetkililerden acil olarak dönüş bekliyorum!

Aytac 22 Okunma

Cevaplar

  • Aytac 29 Mart 2013

    Yaptığınız açıklama size mantıklı gelmedimi? ilk mesajımda yazdığım açıklamaları ya okumadınız yada, ki doğru seçenek bence ikincisi işinize gelmediği için böyle standart bir açıklama yaptınız. Sizin tavsiyeniz üzerine sona erdirdim mevcut paketimi (yani internet paketi olmayan bir kullanıcı değilim) ve hemen yenisini aldım, sizde fırsatçılık yapıp 15 TL fatura yansıttınız. Şimdide internet paketiniz yoksa böyle olur diyorsunuz, bana iki paket arasında ki küçücük kullanımlarınız için ekstra fatura ödemek durumunda kalırsınız denseydi ben tarife değişikliği yapmazdım. Turkcell e yakışmadı...

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2013

    Cepten İnternet Paketiniz yoksa, standart mobil internet tarifesi ile aynı fatura dönemi içinde, 0-50 KB arası kullanımlarınız için sabit 0,9 TL, 50 KB - 2 MB arası için 5 TL, 2 MB-100 MB arası için 15 TL, 100 MB üzeri kullanımlarınız için ise 49 TL ile ücretlendirilirsiniz.Kullanım miktarınıza uygun bir internet paketi seçerek daha avantajlı kullanabilirsiniz.http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/internet/cepteninternet/genel.aspx linkinden internet paketlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön