04 Mart 2013

Turkcell İnternet Paketi!

Turkcell hattı ile kullandığım Samsung Galaksi 2 telefonum 02.03.2013 tarihinde arızalandı.Arızanın giderilmesi için telefonu servise bıraktım.Evde bulunan T10 marka telefona sim kartımı taktım.Gün içerisinde kullanmaya başladım.Daha sonra saat 21,19 da Turkcell den internet kullanımının 2 MB geçtiği ve 15 tl hattıma ücret yansıtıldığı mesajını aldım ve müşteri hizmetlerini aradım.

Müşteri hizmetleri bana olağan bir sıkıntı olduğunu akıllı telefonların kendini güncellediğini söyledi. ve faturaya geçtiği için iptallerinin mümkün olmadığını söylediler. sadece internet paketimi iptal edebileceklerini ifade ettiler. Benim Turkcell den aldığım internet paketi bulunmamaktadır.15 tl nin iptalini istiyorum.

Banu 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi05 Mart 2013

    Cepten İnternet Paketiniz yoksa, standart mobil internet tarifesi ile aynı fatura dönemi içinde, 0-50 KB arası kullanımlarınız için sabit 0,9 TL, 50 KB - 2 MB arası için 5 TL, 2 MB-100 MB arası için 15 TL, 100 MB üzeri kullanımlarınız için ise 49 TL ile ücretlendirilirsiniz.Kullanım miktarınıza uygun bir internet paketi seçerek daha avantajlı kullanabilirsiniz.http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/internet/cepteninternet/genel.aspx linkinden internet paketlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön