26 Temmuz 2016

Turkcell İnternet Paket İptal Sorunu.

Hattıma tanımlanmış 2 adet biri 4 GB biri 8 GB olmak üzere iki internet paketim bulunmaktadır. 8 GB internet paketimin tekrar yenilenmemesi için tekrar tanımlanacağı mesajını alır almaz paketin iptali için mesaj gönderdim. Ancak o süre zarfında 50 MB yakın internet kullanımı olmuş. Bu kullanım 8 GB üzerinden olduğu için müşteri temsilcisi, paketin iptalini sağlayamadığını söyledi. Otomatik olarak 8 GB paketimden 50 MB kullanım sağlandığı için paketimi iptal edemiyorum ve istemediğim bir internet paketini kullanmak zorundayım. 8 GB üzerinde kullanım sağladığım veriyi diğer internet paketlerine aktarılmasını ve 8 GB paketimin iptalini talep ediyorum.

Abdullah 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Temmuz 2016

    Müşterimizi 28.07.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön