29 Ağustos 2016

Turkcell İnternet Paket Aşımı Ve Haksız Ücretlendirme.

Bu ay 4 GB internet paketimi aştığım için Turkcell 3 kere 1 GB paket yüklemesi adı altında standart faturamın üstüne 30 TL fark yansıtmıştır. Kendilerini aradığımda görüntülü konuşma ile paketimin aşıldığı belirtilmektedir ki, telefonda görüntülü görüşme yapmamaktayım.

Geçen aylarda tarife değişikliği için arandığımda 4 GB aşmadığım için tarife değişikliği yapmam gerekmediği belirtilmiş ve iki ay için +4 GB hediye kullanımım olduğu belirtilmiştir. Dün yaptığım görüşmede, böyle bir yüklemenin hattıma yapılmadığı sadece akıllı depo için hakkım olduğu belirtilmiştir. Daha önce ki telefon görüşmesinde bu şekilde bilgi verilmemiştir. Turkcell'in yanlış yönlendirmeler ile haksız kazanç sağladığını düşünüyorum.

Derya 96 Okunma

Cevaplar

  • Derya 05 Eylül 2016

    Turkcell bu şikayetimden sonra benim ile iletişime geçmemiştir.

  • Turkcell Temsilcisi30 Ağustos 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 27.08.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön