17 Aralık 2013

Turkcell İnternet Kullanmadığım Halde Yüksek Fatura Gönderdi!

Kullanmakta olduğum 0534 656 **** no'lu Turkcell hattıma ait tanımlı olan 500 dk. 100 SMS 1 GB internet (49 TL sabit ücretli) tanımlı olduğu halde bu ay ki gelen faturam, 294 TL'dir!

Müşteri hizmetlerini aradığımda internet kullanımdan dolayı olduğu söylenmektedir. Fakat, kullandığım telefonun modeli, "Nokia 6300" internete bile zor giren bir telefondur.

Müşteri hizmetlerinden döküm istediğim halde tarafıma hala gönderilmemektedir. Konuyla ilgili tarafıma acil dönüş yapılması ve bu mağduriyetimin giderilmesini talep etmekteyim.Aksi takdirde konuyu tüketici hakları mahkemesine taşıyacağımı belirtmek isterim.

Mustafa 64 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizi 23.12.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Mustafa21 Aralık 2013

    Merhaba, Tarafıma yüklü olarak gelen geçen ay ve bu ay ki faturaları şikayetim sonuçlana dek ödemeyeceğimi buradan beyan ederim. Ayrıca, vermiş olduğunuz hizmetten hiç memnun değilim!

  • Turkcell Temsilcisi20 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön