04 Ekim 2013

Turkcell İnternet Kullanımımdan Almaması Gereken Ücreti Alıyor!

Face paket olmasına rağmen yüklemiş olduğum TL gidiyor. Turkcell müşteri temsilcileri sorumluluğu almayıp cep telefonunuz arızalı diyorlar. Yeni link göndereceğiz onda sorun olmaz denildi. Olursa düzeltme yapılacağı söylendi ama şimdi arıyorum hatanın telefondaki işletim sisteminde olduğu söyleniliyor.

Bu durum kullanmış olduğum hattın veri bağlantısı ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Düzeltmelerin ve gerekli kontroller yapıldıktan sonra 12 TL civarında olan haksız olarak bakiyemden düşürülen TL iadesini talep ediyorum.

Talip 79 Okunma

Cevaplar

  • Talip'in Teşekkür Mesajı11 Ekim 2013

    sayın turkcell şikayetime önem arz edip ilgilendiğiniz icin tl kaybımı iyade ettiğiniz için teşekkür ederim

  • Turkcell Temsilcisi10 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 10.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize hat internet bağlantıları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi08 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön