06 Mayıs 2013

Turkcell İnternet Kullanımı!

Telefonumda internet paketi yoktur. Wifi üzerinden internete bağlandığımda tarifem üzerinden kullandığımı söyleyip faturama internet kullanım bedeli de eklenmiştir. böyle bir şey söz konusu değildir. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana telefonumdan bağlandığımı söylüyorlar ben telefonumdan internet kullanmadığıma eminim. normal faturamın 35.00 tl gelmesi gerekirken dakikalarım bitmediği halde bana toplam 90.00 tl fatura bedeli gelmiştir. Turkcell de daha önce bu tarz sorunlarda yaşadım, karşımda muhatap bulamıyorum aradaki bedelin tarafıma iadesini veya iptalini istiyorum.

Kasım 40 Okunma

Cevaplar

 • Kasım 30 Ağustos 2013

  ilginize teşekkür ederim. ama 532 li numaranızı arayınca 2 saat müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. defalarca denemeden sonra anca bağlana biliyorum.

 • Kasım 30 Ağustos 2013

  Müşteri temsilcisinin iyi niyetli davranması ve olaya çözümcül yaklaşmasından memnun kaldım. türkcell e güvenemediğimden cep telefonumdan internete girmiyorum. şuan hattım hala türkcellse buda müşteri temsilcisinin iyi niyetindendir. sizin ilginize de çok teşekkür ederim.

 • Turkcell Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Müşterimiz ile 15.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet kullanımları ve ücretlendirilmesi hakkında bilgi paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön