04 Ağustos 2015

Turkcell İnternet Kullanımı...

Aylık 250 MB internet paketimi bir hafta önce yeniletmedim. Hem evde hem de işte kablosuzdan bağlanıyorum. Bu sebeple telefon ''veri''m daima kapalı. Lakin kapalı olduğu halde hiçbir şekilde internete operatörüm aracılığıyla girmediğim halde 14.00 TL internet kullanımı faturama yansıtıldı. Geçen aya kadar ''akıllı fatura''daydım. Onunda süresi doldu. 8 TL daha fazla vermemek için iptal edince 14.00 TL daha da fazla vermiş olacağım.

Yani bir şeyleri iptal ediyoruz diye Turkcell'in intikam almaması gerekirdi. Hele ki benim gibi bir müşteriye. Tam 16 yıllık kesintisiz, numaramı taşımadan hiç ara vermeden Turkcell kullanıcısıyım. Tüm aileme de Turkcell aldım (kızım-annem-kardeşim)

Gülderen 93 Okunma

Cevaplar

 • Gülderen08 Ağustos 2015

  Turkcell 16 yıllık vefalı kullanıcısına bunu yapmamalıydı. hak etmedim bunu

 • Gülderen07 Ağustos 2015

  16 yıllık Turkcell kullanıcısıyım. Numarasını oradan oraya taşıyan ya da yeni müşterilere yapmadığınız kampanya yok. Lakin eski müşterilere ortaya söğüş. Ben bunu haketmiyorum. Turkcell bunu yapmamalıydı...

 • Gülderen06 Ağustos 2015

  Birkaç dakika önce beni bi arkadaş aradı. Hiçbir çözüm yok. Bana aklı veriyo kendince. Sanki ben telefon internet kullanmayı bilmiyorum. Telefonumun beni faturalandırdıkları tarihte ''veri alıcı''sı kapalı. Tamam yanlışlıkla cebimde açıldı diyelim. Benim telefonumdan ölçtüğüm veri ile Turkcell'in idaa ettiği veri girişi arasında 5 kat var. 16 yıllık sadık bir Turkcell müşterisi olarak bu hareketi hak etmedim. Eğerki bu hatayı telafi etmezlerse buraya her gün her gün hiç üşenmeden şikayet yazacağım. En azından binlerce kişi okur bunları. haberin olsun Turkcell

 • Turkcell Temsilcisi06 Ağustos 2015

  Müşterimiz ile 06.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gülderen06 Ağustos 2015

  Beni hala arayan yok.

 • Turkcell Temsilcisi04 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gülderen03 Ağustos 2015

  . Ve hatta evdeki internet sağlayıcımda Turkcell Superonline. Faturalarımı asla aksatmam düzenli öderim. Turkcell maxiplus almıştım. Şimdi Turkcell t40 kullanıyorum. Anlayacağınız son derece sadık bir müşteriye bunu yapmanızı hak etmedim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön