Turkcell İnternet Kullanım Ücreti!

Farih B. |

Turkcell İPhone paket kullanım bitmiştir mesajını aldıktan hemen sonra internet başvurusunda bulundum o arada geçen süre zarfında 2 Mb üzeri internet kullanımı olduğu için 17 TL'lik ücret yansımıştır faturama. Turkcell'in fiyatlandırması hakkında yeterli bir bilgiye sahip olmadığımız ve de 2 senedir faturalarımızı düzenli bir şekilde ödememize rağmen biz kullanıcılarına bir bilgilendirme mesajı atmak zor mu. 3-5 Mb için 17 TL gibi bir fiyatlandırmayı kabullenmiyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Temmuz
  11:36

  Müşterimizi 10.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 08 Temmuz
  15:34

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.