08 Temmuz 2013

Turkcell İnternet Kullanım Ücreti!

Turkcell İPhone paket kullanım bitmiştir mesajını aldıktan hemen sonra internet başvurusunda bulundum o arada geçen süre zarfında 2 Mb üzeri internet kullanımı olduğu için 17 TL'lik ücret yansımıştır faturama. Turkcell'in fiyatlandırması hakkında yeterli bir bilgiye sahip olmadığımız ve de 2 senedir faturalarımızı düzenli bir şekilde ödememize rağmen biz kullanıcılarına bir bilgilendirme mesajı atmak zor mu. 3-5 Mb için 17 TL gibi bir fiyatlandırmayı kabullenmiyorum.

Farih 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Müşterimizi 10.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön