17 Mayıs 2013

Turkcell İnternet Kullanım Ücreti!

Adıma kayıtlı olan Turkcell 535 842*** Nolu hattımın internet aboneliği 1gb olmakta ama 16 Mayıs itibarı ile sabah saat 5:39 da 1 gb tan fazla kullanmışım sabah saat 7 sıralarında gene aynı miktarda kullanmışım saat 9 sıralarında gene aynı miktarda kullanım yapmışım.

Müşteri temsilcisini arıyorum bu konuda bi hata olduğunu şikayet formu oluşturmasını istiyorum verdiği cevap bana forumu oluştururuz ama geri sistem iptal eder diyor tüm yasal haklarımı kullanacak yeter bizi kaldırdığınız.

Serkan 38 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 17.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize güncel kullanımları hakkında bilgi paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Serkan17 Mayıs 2013

    BU KONUDA ZATEN BURADA BELİRTTİĞİNİZ NODAN ARADIM ÖNCELİKLE SİZLERİ AMA SONUÇ YOK ÇÖZÜMYERİNEDE HERKEZE ATTIĞINIZ OTAMATİK CEVAABI ATIYORSUNUZ SİZ KENDİNİZİ İNSANLARDAN COK AKILI GORUYORSUNUZ AMA SİZE KULLANICILARINIZ GEREKEN CEVABI VERECEK HERKEZ AMA HERKEZ TURKCELL DEN ŞİKAYETÇİ ARTIK BEN HAKKIMI ÖNCELİKLE TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE SONRADA TÜRKİYE CUMHURİYETİ MAHKEMELERİNE TAŞIYACAGIM VE İNANIYORUM ORADAN CIKACAK KARRDA BENİM GİBİ ARKADAŞLARIMI CESARETLENDİRECEK VE EMSAL OLACAKTIR

  • Turkcell Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön