13 Eylül 2013

Turkcell İnternet Kullanamadığım Halde Faturama Yansıtıldı!

08/08/2013 ile 21/08/2013 tarihlerinde tatil için İngiltere'ye gittim. Bu süre zarfında hattımı telefonumu kullanamadım. Telefonum İngiltere'den bana hediye gelmişti. Yurt dışında bulunduğum süre içerisinde hattımı kullanamadığımdan arama yapamadım aynı zamanda bana aramada gelmedi.
Turkcell hat dışında İngiltere'nin O2 hattını ve Orange hatlarını denedim kullanamadım. Bu süre zarfında telefonumu sadece wi-fi özelliğinden yararlanarak kullandım. Bu arada bana Turkcell'den sms de gelmedi. Fakat daha sonra Türkiye'ye döndükten 3 gün sonra Turkcell'den sms aldım. Sms te yurt dışı internet kullanım bedeli olarak 208 tl tarafınıza yansıtılmıştır yazıyordu. Hat yokken interneti nasıl kullandım.

Umut 38 Okunma

Cevaplar

 • Umut25 Mart 2014

  adıma sahte hat çıkarıyor sizin bayileriniz fakat haklarında herhangi bir işlem yapmıyorsunuz bu nasıl güvenilirlik.

 • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 24.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.09.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Umut17 Eylül 2013

  Önce size belirttim şikayetimi ama bir sonuca ulaşmadığım için buraya yazıyorum.

 • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön