17 Şubat 2014

Turkcell İnternet Kotası Çabuk Bitiyor!

Bu siteye şikayet başvurusu yapmadan Turkcell Müşteri temsilcileri ile görüşme yaptım. 9 kişiye aktarıldım, hepsine aynı sorunu anlattım. Sorun şu ki; toplamda 8GB olan internetim 15 günde bitti, ek olarak 4 Gb aldık o bir hafta dolmadan bitti. İnterneti genel olarak annem kullanıyor ve tek girdiği yer facebook yanı sıra günde birkaç kez farmville oyunu yani toplam kullanım günde 2 saati geçmiyor.

12 GB'lık kota nasıl bitiyor? Film izlemiyoruz,dowload-upload yapılmıyor, müzik indirilmiyor. 2 ay önce bitmeyen aynı internet, 2 aydır nasıl bitiyor? Turkcell bana desin ki şunu yaptınız internetiniz bitti. Vınn yetkilileriniz ne yazık ki bunu açıklayabilecek yeterli donanıma sahip değil.

Tugrul B. 491 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi18 Şubat 2014

    Müşterimizi 18.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön