Turkcell İnternet Kota Bilgisi Gelmiyor!

Mert G. |

Kullanmış olduğum hazır kart numaramda ınternet ücretlerin çok pahalı olmasından ve her ay mesaj gelmeden sınırsız internet paketi bitince boşuna paramın yenmesinden bıktım gerekirse bunca yıldır kullandığım hattımı hiç istemediğim halde kapatmayı bile düşünüyorum acil çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mert G.
  19 Aralık
  14:17

  Merhabalar
  ben eşim ve oğlum yıllardır turkcelliyiz ben ve eşime ( faturalı hat ) gelen faturalardan fazla 0535 6634360 nolu hatta (hazır kart )para veriyoruz bunun sebebide internet paketleri her ay 1 gb paket alıyoruz 25 tl fakat ne oluyorsa anlıyamıyorum , ben yuklüyorum bitiyor hatta dogru dürüst konuşmada yok ,ben ayri eten çalıştığım şirkette kurumsal müşterinizimde nasıl oluyor anlamıyorum.
  Talebim bu hatta turkcelin bedelsiz olarak en azından bir aylık ( 4 gb ) bir internet paketi yüklemesidir.

 • 19 Aralık
  13:40

  Müşterimizi 18.12.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Aralık
  11:37

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.