24 Ekim 2016

Turkcell İnternet Kota Aşımı!

10 aydır Turkcell 3 GB internetli tarifeyi kullanmaktayım. Bu aya kadar kota aşımı yaşamazken bu ay 3. kez kota aşımı sebebiyle ek paket tanımlanmaktadır. Kullanımımda herhangi bir değişiklik yokken kota aşımının sebebini öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradım, müşteri temsilcisine bağlanmak için 5 dk bekledim, beklememe rağmen kullanım bilgilerim ve kota asım sebebi hakkında bir bilgi alamadım çözüm sağlanamadı. Taahhüdüm biter bitmez başka bir operatöre geçeceğim. Diğerlerine göre daha fazla para ödenmesine rağmen hizmet diğerlerinden daha vasat.

Sinem 638 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 25.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sinem 24 Ekim 2016

    Müşteri hizmetlerine ulaşmak da ayrı bir sorun şirket dalga geçer gibi müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz diye cevap veriyor. Şikayet metni okunmadan otomatik maktu yazılarla cevap vererek ciddiyetsiz tavrını ortaya koymaktadır.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön