06 Şubat 2014

Turkcell İnternet Hızımı Düşürmüyor Resmen Kesiyor.

8 GB kullanımdan sonra hızı düşen sınırsız internet paketi üyesiyim. 8 GB'dan sonra hızım düşmüyor, internetim resmen tamamen kesiliyor! En basit sayfalar bile açılmıyor, imessage bile iletilmiyor. Her seferinde arayıp lütfen şu hızı olması gerektiği gibi yapın demekten artık yoruldum. Eğer sizin sözünüz ve sizin sattığınız sınırsız internet ise lütfen sınırsız interneti bana sağlayın. Zira, hız düşürme bahanesi ile hiç açılmayan bir internet işime yaramıyor.

İzlem 68 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 07.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize İnternet Hızı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön