28 Temmuz 2016

Turkcell İnternet Hızı Gün Geçtikçe Düşüyor...

Üç gündür internet hızım Edge ve 3G 'de gezip duruyor. 4.5G 'de kullanamıyorum sayfalar açılmıyor ama internet tüketimi devam ediyor müşteri hizmetlerini üç gündür arıyorum müşteri temsilcileri hız normal değil düşük diyor. Yetkilileri yok normal bu değerler diyip geçiştirmeye çalışıyor. Üç gündür problemi çözen yok her biri farklı tarafa yönlendiriyor. Platinum'a geçtik daha iyi hizmet alırız diye daha da kötü oldu internet paketi kullanmadan bitti çözülen bir şey yok!

Remzi 706 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Ağustos 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 28.07.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön