10 Kasım 2015

Turkcell İnternet Hızı Düşük.

Turkcell İnternet Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi civarında kullanılamaz durumda çekim kalitesi iyi olmasına rağmen müşteri hizmetlerini arayıp şikayette bulunduğumda rektörlükle görüşün baz istasyonu için yer isteyin dedi. Koca şirketin 4.5 G'ye milyonlarca yatıran şirketin sözcülüğünü ben mi yapmak zorundayım? Kaç kezde aradım müşteri hizmetlerini bu yüzden. Mümkünse buraya kopyala yapıştır cevap yazacaklarsa da yazmasınlar istemiyorum. Turkcell pişmanlıktır.

Murat 65 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Kasım 2015

    Müşterimizi 11.11.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön