Turkcell İnternet Hızı Çok Yavaş Kalıyor!

Selim A. |

Yaklaşık 20 gün önce hattımı Turkcell'den taşıdım. Karşılaştırma yaparsak Turkcell çekim kalitesi kesinlikle daha iyi ama internet hızı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.İnternet hızı çok yavaş kalıyor.Reklamlarda dönen turbo internet dediklerini kullanıyorum.Ama turbo ile alakası yok..Bununla ilgili müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bulunduğum bölgede yatırım yapılmayacağını söylediler.Ancak sadece bulunduğum bölgede değil genelde de bir yavaşlık söz konusu.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim A.
  21 Mayıs
  12:14

  telefonla arandım internet hız bilgisi verdim arayan kişiye 16.05 tarihinde.daha sonra da sms olarak şuan olumlu cevap veremiyoruz diye mesajınız geldi. 2 kez aradık ulaşamadık diye birşey söz konusu değil.

 • 20 Mayıs
  16:40

  Müşterimizi 16.05.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Selim A.
  15 Mayıs
  16:34

  sayın turkcell ,

  bende biliyorum 532'li numaranızı ancak oradan bir sonuc alamadıgım için buraya yazıyorum.

 • 15 Mayıs
  11:25

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.