Turkcell İnternet Hız Problemi!

Emir Erdoğan K. |

Turkcell'den sınırsız diye sattıkları internetin ilk faturada birden web sayfaları açılamayınca 15 gb kotalı olduğunu öğrendim. Hadi sözleşmeyi okumadık bizim hatamız dedik. Kotalı hali 7.2 megabit iken bitince 5 kilobite düştüğünü müşteri hizmetleri söylüyor. 5 kilobit nedir yani 146 bile daha fazla hızda çalışıyor. Dediler ki yaşadığınız yerle ilgili denemek için Antalya Merkeze aracımla gidip durdum orada da çekmedi. Turkcell'i seviyor ve destekliyorum lütfen mağduriyetlerimiz giderilsin. Yoksa avukatlık olacağız gibi duruyor.

Etiketler :

İnternet/3G Hız İnternet/3G Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  12:49

  Müşterimiz ile 02.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize sözleşmeli internet paketleri hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Emir Erdoğan K.
  01 Ağustos
  00:21

  Zaten aradıgım ve cozum bulamadıgım için buraya yazıyorum. Eğer şikayetimi okuduysanız 532 dediğiniz hattan kimlerle ve hangi saatler de konuştuğumu yazdığımı gormussunuzdur. Çözum olmadığını soylediler. Bu mu çözum anlayışı hiç yakıştıramadım

 • 31 Temmuz
  20:26

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.