02 Aralık 2014

Turkcell İnternet Fiyatı ve Hızı!

Turkcell 6 GB kotalı vınn aldım, almaz olaydım. Bana her şey dahil 6 GB vınnın aylık ücreti 34.90 TL dediler. Yaptığım sözleşmede de gördüm fakat ilk ay faturam 43.20 geldi. Müşteri hizmetlerini aradım şu vergisi bu vergisi dediler de dediler. Ayrıca söyledikleri gibi hızı da 21.6 MB değil çok düşük sayfaları bile geç açıyor. Hattı kapatmayı düşünüyorum tabi yasal haklarımı kullanarak. Önce tüketici mahkemesi başvurup bilgi aldıktan sonra. Üründen hiç ama hiç memnun değilim bide yüksek fiyatı üstüne tuz biber oldu.

Abdullah 386 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 10.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize vınn kampanyası ve sözleşmesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Abdullah05 Aralık 2014

    turkcell beni aramadı ilgilenmediler bile yasal yolla hakkımı arayacağım bi avukatla görüşüp öyle yol almayı planlıyorum

  • Turkcell Temsilcisi02 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön