29 Nisan 2013

Turkcell İnternet Erişimim Yok!

Turkcell kullanıcısıyım iki gün önce faturasız internet hattı almak için Kızılay da bulunan Turkcell bayine gittim vınn cihazım için faturasız hat satın almak istediğimi söyledim satış görevlisi ilk aşamada internet hattı dışında bir hat verdi satın almak istediğim hattın vınn için faturasız hat olduğunu yeniden belirttim bana kızgın bir tavırla hattı verdi bir haftalık internet paket yüklemesini de yaptırdım ancak sim kartı kullanmak istediğim de geçersiz kart uyarısı aldım. İnternet erişimi sağlayamadım mağduriyetimin giderilmesi için gereğini rica ediyorum.

Ayca 49 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizi 01.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön