18 Nisan 2016

Turkcell İnternet Erişimi Sorunu.

Cami Mah. k** Caddesi No. *** OYAK aslan çimento çalışanıyım bulunduğumuz yerde internet erişimimiz oldukça yavaş ya da hiç olmuyor nedeni de vericilerinin iskelenin baş kısmında olması büyük gemiler geldiğinde oradan hiçbir türlü yararlanamıyoruz. Biliyoruz ki bakanımız bu konuyu bilse gereğini yapar biz tüketiciler boşuna mı bu operatörlere paralar veriyoruz benim fatura maliyetim aylık 62,50 TL gerekli hizmeti alamadığımız halde operatörden de ayrılamıyorum ayrılsam bayağı bir meblağ ödemem gerek. Bizi öyle mağdur ediyorlar ki akıl alır gibi değil. Geçen aradım müşteri temsilcisi bir bayan bana geri döndü orayı yatırım bütçesine koyduk gibi ucu açık bilgiler verdi bakanlığınızca araştırılmasını ve benim gibi yüzlerce binlerce kişinin hakkının korunmasını istiyorum.

Ali 82 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Nisan 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.04.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön