Turkcell İnternet Çekmiyor.

Aziz K. |

Turkcell şu anda Akseki-Cevizli mahellesinde ikamet etmekteyim. Turkcell vından hizmet almaktaydım ama yaklaşık son iki aydır internete bağlanamıyorum, defalarca müşteri hizmetlerini aradığım halde sorunum hala giderilmedi. Aboneliğimin iptalini defalarca iptal edilmesini istediğim halde iptali gerçekleşmedi. mağduriyetimin giderilmesini istemekteyim bilgilerinize ? ( Kullanmadığım internetin iptalini istemek en doğal hakkım olsa gerek şimdiden teşekkür ederim . Bir an önce sorunum çözülür işallah. )

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aziz K.
  17 Temmuz
  12:47

  bugün itibariyle saat 09:20'de Turkcell müşteri hizmetleri aradı. Sorun ile ilgileneceklerini söylediler saat 10:00 dan beri, vınn ile bağlanmaya çalışıyorum bir türlü internete giremiyorum bu süreç bir aydır böyle devam ediyor. birde yaz tatilinden dolayı Antalya bölgesinde yoğunluk olduğu için bağlanamadığım söyleniyor, bana göre bu benim sorunum değil. Turkcelin sorunu vınn iptal edilirse sorunumun tamamen çözüleceğini düşünüyorum tek isteğim bu? Teşekkürler

 • 16 Temmuz
  10:26

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.