02 Şubat 2015

Turkcell İnternet Çekmiyor!

Esenyurt Talatpaşa Mahallesi 1069 şok. Ntowers sitesinde ikamet ediyorum. A** kullanıcısıyken internet yavaşlığı yüzünden en iyi bildiğimiz Turkcell'e geçiş yaptık ama hiçbir şey değişmedi. Çekmiyor ve bizi deli ediyor. Hem tablet hem telefonumuzda Turkcell hat kullanıyoruz ama çekmiyor. Yaklaşık 3000 kişinin oturduğu bir sitede Turkcell internet fotoğrafı 3 dakika da açıyor o derece kötü. Konuyla ilgili ivedi çözüm lütfen son çare başka bir operatöre geçmek zorunda bırakmazsınız Turkcell olarak umarım.

Gürcan 241 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2015

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön