20 Ekim 2015

Turkcell İnternet Bağlantısı Yok Hatası!

Normal face gibi hesapları sayfaları yüklenirken resimler geç yükleniyor ve internet bağlantısı hatası veriyor, telefon kaynaklı demeyin çünkü telefonum iPhone 5 s internet ayarlarını sıfırladım, fakat herhangi bir çözüm bulamadım.

Ali 493 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 22.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimiz 4.5 G uyumlu sim kart değişikliği sağlayacak ve sonrasında problemi devam ederse Müşteri Hizmetlerimize ulaşacaktır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön