30 Nisan 2016

Turkcell İnternet Bağlantısı Sağlanmıyor.

Teknoloji alanın da her gün gelişen dünya da acaba merak ediyorum Turkcell neden sürekli geride kalmayı hep başarıyor? Her geçen gün daha zorlaştırıyor insanları bu kadar hiçe sayan bir anlayış olamaz. İnternet paketimin olmasına rağmen 1 saattir internete giremediğim gibi internet üzerinden de Turkcell iletişim numarasına baktım hadi acaba bir sorun mu var bulunduğum bölge ile ilgilimi diye bir tane iletişim numarasından ulaşamadım maalesef.

Dünya insan üzerinden müşteri memnuniyeti sunarken acaba bu Türkiye de neden müşterilerin insanların hiçbir değeri olmadığını gösteriyor, çok merak ediyorum. Bu kadar kolay mı her şey, insanlara bir hat sattıktan sonra her şey bitiyor mu acaba çok merak ediyorum?

Sadiyegurbuz 122 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 02.05.2016 tarihinde e-posta yoluyla bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön