07 Ekim 2016

Turkcell İnternet Aşım Bedeli...

Amatörlük, internet aşım çözümü, takipsizlik ve cevap verememek! Günde hattıma 3 kere 1 GB internet yükleniyor, 532 müşteri hizmetlerini arıyorum! Neden bu kadar çok internet harcamışım diyorum"" görüntülü konuşma yapmışsınız cevabını alıyorum"" diyorum ben o saatte görüntülüyü bırak normal görüşme yapmadım açıklıyorum, yapılmış cevabı alıyorum! Gariptir ki tamam özet istiyorum diyorum veremediklerini söylüyorlar!

Dahası "6. çözüm aşımdan 8. olmuş diyorum 7. nerede diyorum? Cevap sıfır sıfır sıfır! Bu kadar belli edilemez bir insanın mağdur ettiğinizi Turkcell, nerede kurumsallık? Yazıklar olsun bunu sosyal medyada yayımlamak şart" şart ki para sokaktan internet aşım çözümü, takipsizlik ve cevap verememek! Günde hattıma 3 kere 1 GB internet yükleniyor,532 müşteri hizmetlerini arıyorum! Neden bu kadar çok internet harcamışım diyorum"" görüntülü görüşme yapmışsınız cevabını alıyorum!

Hakan 405 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Ekim 2016

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 08.10.2016 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön