11 Haziran 2015

Türkcell İnternet!

Turkcell haksız yere internet kullanmadığım halde internet ücretlendirmesi yapmış, haksız yere benden o parayı tahsis edecek!

Sevil 72 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 12.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sevil 11 Haziran 2015

    Arıyoruzda noluyor aynı laflarlar ödemek zorundasınız konuşmaları yardımcı olduğunuz falan yok buradan numaradan böyle yazmayın insanları kandırmayın... .

  • Turkcell Temsilcisi11 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön