Turkcell İnternet 3G Ücretlendirme Sorunu!

Mansur K. |

Hattıma tanımlanmış 2 adet internet paketlerinden yarın sona erecek olan (18/10/2014) tarihli 236 MB internet paketinden düşmesi gereken internet dolaşım tutarını son kullanım tarihi bir sonraki ay olan son kullanım tarihi (10/11/2014) cihazlı kampanyaya ait internet paketimden düşüyor veri ücretini. Sizin anlayacağınız son kullanım tarihi yarın olan (10/18/2014) veri paketimi kullandırtmadan ekstra ücret ödeyerek aldığım 236 mb internetim ziyan olacak. Öncelikle hakkımı kendilerine helal etmiyorum. Veri ücretimi son kullanma tarihi 11/10/2014 olan internet paketimi bitirip tekrar satın alma yapmamız için sanırım böyle bir yol izliyorlar.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ekim
  14:07

  Müşterimiz ile 24.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 18 Ekim
  16:53

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.