07 Ekim 2015

Turkcell Instagram Üzerinden İçerik Servisine Habersiz Üyelik!

Instagram'da icralık araba satışı konusunda reklamı olan firmanın reklamına tıklayıp hizmetlerine abone oldum. Fakat aboneliğin yıllık bir abonelik olduğu ve aylık 56 TL'lik bir abonelik olduğunu bilmiyordum. Herhangi bir mesaja evet diye vermiş olduğum bir yanıt yok ama aboneliğimi iptal edemiyorum.

Turkcell müşteri temsilcileri ile görüştüğümde bu konunun mobil ödeme yoluyla gerçekleştiği ve Turkcell'in bu konuda birçok şikayet aldığını ama bir şey yapamayacağını belirttiler. Usulsüz hizmet açarak ve resmi Turkcell faturasına bu firmanın hizmet bedelini ilave ederek mağduriyetime ortak oluyorsunuz! Mağduriyetimi giderilmesini istiyorum.

İbrahim 77 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Ekim 2015

    Müşterimizi 08.10.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İbrahim07 Ekim 2015

    Tam anlamadıysanız bir örnek vererek açıklayayım. Diyelim ki bir giysi markasından alışveriş yaptınız. Örneğin Koton 'dan ve kasada fatura kesilirken birisi geldi ve dedi ki Koton faturası üzerine icralık arabalar hizmetinin abonelik hizmet bedelini de ekleyelim dedi. Sizce Koton firmasının kasiyeri buna izin verir mi? Turkcell olarak bu dolandırıcılığa çanak tutmuş olmuyor musunuz? Üyelik alınırken para ile alakalı hiçbir uyarı olmamasına rağmen ve internetten okuduğuma göre bu konuda birçok mağdurun olduğunu, her gün size gelen telefon sayısının artmasına rağmen bu konuda Turkcell 'in hiçbir adım atmaması Türkiye'nin bir numaralı operatörü olarak sizi dolandırıcıya ortak yapmıyor mu?

  • Turkcell Temsilcisi07 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön