23 Haziran 2015

Turkcell İnsanları Yanıltarak Hat Satıyor!

İstanbul Kartal'da Turkcell iletişim merkezine gidip cihaz almak istediğimi belirttim. Cihaz alabilmem için (cihaza ihtiyacım olduğu ve bir daha aynı bayiye gelemeyeceğim belliydi) iki tane daha hat alıp sonra bu hatları kapatmam gerektiği söylendi. Hatların birini kullandığım için faturamı ödedim. Diğerinin kapatılmasını ve borcumun silinmesini talep ediyorum. Beni yanıltarak iki kuruş için markasına ihanet eden (sanırım mağaza Müdür yardımcısı) personele de gerekli yaptırım uygulanmasını istiyorum. Turkcell gibi bir marka şayet tüketici hakkını koruyamayacaksa yasal olarak hakkımızı arayalım. Çok memnun olduğum halde mağduriyetim giderilmezse kesinlikle operatör değiştireceğim.

Enis 242 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Haziran 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 23.06.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön