Turkcell İnsanları Yanıltarak Hat Satıyor!

Enis Yasin K. |

İstanbul Kartal'da Turkcell iletişim merkezine gidip cihaz almak istediğimi belirttim. Cihaz alabilmem için (cihaza ihtiyacım olduğu ve bir daha aynı bayiye gelemeyeceğim belliydi) iki tane daha hat alıp sonra bu hatları kapatmam gerektiği söylendi. Hatların birini kullandığım için faturamı ödedim. Diğerinin kapatılmasını ve borcumun silinmesini talep ediyorum. Beni yanıltarak iki kuruş için markasına ihanet eden (sanırım mağaza Müdür yardımcısı) personele de gerekli yaptırım uygulanmasını istiyorum. Turkcell gibi bir marka şayet tüketici hakkını koruyamayacaksa yasal olarak hakkımızı arayalım. Çok memnun olduğum halde mağduriyetim giderilmezse kesinlikle operatör değiştireceğim.

Etiketler :

Personel Davranışı Personel Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  07:54

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 23.06.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 23 Haziran
  11:38

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.