Turkcell İnsanları Mağdur Ediyor!

Sezgin E. |

Turkcell Avukatlık bürosu ASD Danışmanlık ve Hukuk bürosu demeye dilim varmıyor ama sözde hukuk bürosu haksız fatura nedeni ile beni icraya vermiş olup sabah akşam ailemi, eşimin ailesini haksız hukuksuz bir şekilde arayarak rahatsız etmektedirler. Üstüne bir de bütün aile fertlerime haciz mesajı göndermekteler. Kişisel haklarımı ihlal ediyorsunuz diyorum hukuk bürosunu arıyorum ailemi ve eşimin ailesini rahatsız etmeyin, haksız hukuksuz bir işlem yapıyorsunuz diyorum.

Telefonları borcunu kapat diyerek yüzüme kapatıyorlar. Aşağılayarak tekrar ailemi taciz etmekteler. Savcılığa vereceğim diyorum ailemin bilgilerine nereden ulaştınız dediğimde alakasız cevaplar alıyorum. Sözde hukuk bürosunun telefon numarası 0216*** ** **

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sezgin E.
  24 Ocak
  16:00

  Arayınca 1 saate müşteri hizmetlerinde bekletmezseniz görüşeceğiz ama bir türlü müşteri temsilcisine ulaşamıyorum. Benimle görüşmenize gerek yok hukuk büronuzu bir kere adam akıllı teftiş ederseniz mutlaka sorunu anlayacaksınız

 • 04 Temmuz
  13:19

  Müşterimizi 02.07.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Haziran
  15:56

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.