24 Mart 2016

Turkcell İnsanları Ayrıştıran Tarife!

Platinum üyesi olmama rağmen yeni kampanya olan platinum mega 89 TL kampanyasından yine sizden anlaşmalı telefon aldığım için paketimi değiştiremiyorum değiştirirsem bana paket farkı 89 TL yerine 105 TL bir de cihaz farkı koyuyorsunuz siz neyin peşindesiniz? Elinizde kalan müşterilere bu şekilde mi memnun etmeye çalışıyorsunuz siz böyle devam edin insanları nasıl mağdur ederim anlayışıyla daha çok kişi hattını başka bir Telekominikasyon şirketine taşır.

Sebla 92 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2016

    Müşterimiz ile 26.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sebla25 Mart 2016

    Tarafıma hala bir geri dönüş sağlanmadı otomatik cevapta kaldınız?.

  • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön