Turkcell İndirim Hakkımdan Yararlanamadım!

Kemalettin Adil G. |

Turkcell Sarı Kutu Kampanyası ile sanal market Migros için 75 tl indirim kazandım. 25 tl'lik ilk iki dilimi zorda olsa kullandım.Son 25 tl için sepetimi oluşturup sarı kutu indirim kodunu girdim, ödemeye kadar gittim ama 25 tl indirimim sepetten düşmedi.

Kodu tekrar girmeye kalktığımda ise ''Şifreniz daha önce kampanyaya dahil olmuştur, tekrar kullanamazsınız.'' ibaresi çıkmaya başladı. Daha önce yaptığım iki alışverişte de 'Şifreniz daha önce kampanyaya dahil olmuştur, tekrar kullanamazsınız.'' ibaresi çıkmasına rağmen indirimim gerçekleşmişti. Bu defa 25 liralık indirim olmadı.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Şubat
  10:18

  Müşterimiz ile 21.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Sarı Kutu Migros Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Şubat
  13:56

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.